Jelenleg betöltésre váró állások

PROJEKTMENEDZSER

FŐBB FELADATOK:

A Via Credit Kft. pályázati portfóliójának fejlesztésében való közreműködés, amely magában foglalja, az elnyert projektek teljes adminisztrációját:

  • a szerződéskötéssel kapcsolatos feladatok,
  • projekt adminisztráció, projekt jelentések készítése,
  • projekttevékenységek menedzsmentje,
  • projekt pénzügyi tervezése és folyamatos felülvizsgálata,
  • projekt pénzügyi és szakmai beszámolójának elkészítése, kifizetési kérelmek elkészítése,
  • fenntartási jelentések megalapozott elkészítése,
  • kapcsolattartás a projekt partnereivel, illetve a projekt célcsoportjával.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • 3+ éves szakterületi tapasztalat és referencia,
  • precíz és igényes munkavégzés,
  • nyitott, innovatív gondolkodás,
  • Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata,
  • üzletileg tájékozott és igényes a folyamatos tájékozódásra,
  • jártas az Európai Uniós projektek menedzselésében és/vagy hazai források felhasználásában.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem, motivációs rendszer,
  • támogató, lendületes légkör,
  • kellemes, barátságos munkakörnyezet,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat,
  • stabil vállalati háttér, kulturált munkakörülmények,
  • azonnali munkakezdés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1061 Budapest Anker köz 2-4.

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a rajczi@viacredit.hu email címre

VÁLLALATI TANÁCSADÓ - ÉRTÉKESÍTŐ

  • EU-s pályázatok, projektmenedzsment szolgáltatások értékesítése Budapesten és országosan,
  • adózással kapcsolatos termékek értékesítése,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, nyomon követés, utógondozás,
  • új ügyfelek szerzése,
  • ügyfél igények feltárása, megismerése,
  • szerződéskötés,
  • adminisztráció, vállalatirányítási rendszer napi használata.

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 3-5 éves értékesítési tapasztalat,
  • precíz, pontos, felelősségteljes önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • sikerorientált szemlélet,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • saját gépjármű,
  • B kategóriás jogosítvány.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Uniós pályázati rendszer ismerete,
  • könyvvizsgálónál szerzett tapasztalat,
  • nagyvállalati területen szerzett kereskedelmi és banki tapasztalat,
  • gazdasági háttértudás,
  • aktív kapcsolatrendszer.

  • piacképes termékek, szolgáltatások,
  • szakmai támogatás a kitűzött célok elérésében,
  • fiatalos, lendületes csapat,

Üzleti tanácsadót keres?